Matrix logo

Cennik kasy fiskalnych

novitus

Drukarki i kasy fiskalne to kluczowe produkty marki Novitus, które od 25 lat wspierają tysiące polskich przedsiębiorców. Najwyższa jakość, znakomite wzornictwo i innowacyjne rozwiązania technologiczne oferty Novitus zostały wielokrotnie potwierdzone wyróżnieniami Lidera Rynku, Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, czy tytułami: Dobry Wzór, Innowacja w handlu czy Złoty Paragon.

Cennik Kas Novitus
farex

Trudno wyobrazić sobie sklep, w którym nie są wykorzystywane kasy i drukarki fiskalne. To właśnie one zwiększają zaufanie klientów wobec pracowników i sprzedawanych przez nich produktów. Dlatego przygotowaliśmy intuicyjne urządzenia, które pozwolą łatwo wbić wszystkie produkty oraz wydrukować paragon, potwierdzający dokonanie transakcji - w zależności od modelu paragon może nawet posiadać logo sklepu!

Cennik kas Farex
aclas

Kasy fiskalne marki ACLAS łączą w sobie wysoką niezawodność, innowacyjną funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Nasze urządzenia upraszczają przechowywanie kopii dokumentów drukowanych, a kasy online automatycznie raportują dane do serwera Ministerstwa Finansów. Kasy fiskalne ACLAS usprawniają również precyzyjną analizę sprzedaży.

Cennik kas Aclas Polska
datecs

Urządzenia fiskalne, które za sprawą swojej specyfikacji doskonale nadają się do małych punktów handlowych czy działalności w terenie. Dzięki kompaktowym kształtom są wygodne w transporcie, a ich cechą charakterystyczną jest mocna bateria pozwalająca na wiele godzin pracy. Ergonomiczna konstrukcja ułatwia posługiwanie się sprzętem i niweluje ryzyko upadku czy wyślizgnięcia się z ręki.

Cennik kas Datecs Polska